Kontakty

Mobil: 607 916 848

Email: ahoj@ivakor.cz

IČ: 88026612 (Nejsem plátce DPH)

Adresa:
Bělehradská 1097/48
Praha 2
120 00

Jak se ke mně dostanete

  • nejlépe MHD, viz níže. Auto doporučuji nechat na záchytném parkovišti u metra a dojet ke mě MHD
  • Ze stanice metra C – I.P.Pavlova, dvě stanice tramvají číslo 6 nebo 11  do stanice Pod Karlovem, zůstanete stát na ostrůvku, necháte odjet tramvaj a naproti Vám bude vchod do domu – Bělehradská 48. (Upozornění : stanice tramvaje č.6 je hned u stanice metra, pojedete směrem Kubánské náměstí, stanice tramvaje č.11  není na I.P.Pavlova hned u východu z metra, musíte popojít kousíček směrem k Náměstí Míru, dojdete na křižovatku s Bělehradskou ulicí, zahnete doleva a uvidíte před sebou zastávku, pojedete směrem Náměstí bratří Synků, Spořilov)
  • Ze stanice metra A – Muzeum, tři stanice tramvají číslo 11 do stanice Pod Karlovem. Nejlépe se ke stanici tramvaje dostanete z metra A výtahem pro invalidy, který je naproti eskalátorům pro přestup na metro C. Vyjedete nahoru a podejdete podchodem magistrálu, musíte přejít koleje a jet směrem Náměstí bratří Synků, Spořilov
  • Nebo pěšky seběhnete pěšky z I.P.Pavlova (metro „C“) po Bělehradské ulici směrem do Nuslí, dům je hned po supermarketem Billa.
  • Pěšky se dá seběhnout i z Náměstí Míru (metro „A“) dolů Rumunskou na křižovatku s Bělehradskou, zahnete doleva a půjdete dolů po Bělehradské.
  • Pojedete-li od Náměstí bratří Synků, je stanice tramvaje „Pod Karlovem“ kousek nad domem kde bydlím, vystupte a vraťte se kousek zpět.

Mapa:


Těším se na Vaší návštěvu Ivana Korsesková :-)