Doporučení

Děkuji za doporučení

Paní Ivanku mi doporučila má přítelkyně Helenka.
Předně paní Ivance velmi děkuji za vstřícnost při objednávání.
Za léta nahromaděných negativních pocitů, programů, křivd jsme to vzaly “ z gruntu „.
Po 4 hodinách terapie jsem odcházela s povznášejícím pocitem a radostí, že jsem vyčistila věci, které se mi jinou terapií nedařilo vyřešit. Odhodila jsem tu zátěž.
Nyní se cítím lehčeji. Jako bych udělala tlustou čáru a začala žít vědoměji a více vnímala TADY A TEĎ.

Ivančin profesionální, milý přístup a vedení celé terapie RUŠ předčilo mé očekávání. Ruška je opravdu úžasná metoda, která rychle směřuje k úspěšnému cíli. Dokonce jsem po pár dnech byla schopná se povznést nad věci, které se mě nějak dotkly. Dříve bych se tím trápila a dusila v sobě negativní pocity. Teď to umím hodit za hlavu.

Velké díky Ivance a metodě RUŠ :-)

Janina S.                                                                  11.6.2016

 

Jsem účastnice  listopadové RUŠ soboty.Dnes je čtvrtý den od absolvování.Jsem moc ráda,že jsem se zúčastnila a mohla prožít den s príma lidmi.Připomnělo mi to atmosféru kurzů RUŠ.Jsem moc spokojená a cítím se stále fajn.Vnímám nadhled nad věcmi a připadá mi momentálně,že vše  co se děje, děje se bez mého většího přičinění.Měla jsem možnost dočistit některé věci,se kterými jsem doma sama nepohnula. a o tom to je. S pomocí asistentek a Ivanky,která soboty pořádá se mi to podařilo.,Moc jí za to děkuji a těším se,že v příštím roce si sobotu ráda zopakuju. Děkuju IVA

12.11.2014

Přišel jsem, viděl jsem, zúčastnil jsem se a to jsem udělal dobře. Byl jsem u Ivanky poprvé a byl jsem mile překvapen jejím přístupem a profesionalitou včetně její pomocnice a kamarádky Karolči. Skupina byla milá a příjemná. Každý z nás se určitě posunul zase o kousíček dál. Ruška je jednoduchá, ale účinná. Přeji všem hodně štěstí a pohody. Ať je více spokojených lidí na tomto světě.
Ahoj Vašek (účastník RUŠ soboty 15.6.2013)                             17.6.2013

Byla jsem u Ivanky dvakrát a odcházela vysmátá tak, že se na mě dívali okolní, jak na blázna:) stejně tak doma i manžel.Byla jsem vážně nadšená, stále řeším kurz RUŠ 1(finančně), moc ráda bych ho absolvovala, abych mohla chodít na to „sobotní rušení“ k Ivance:) Klidný hlas, jako by mě znala leta a věděla, kam přesně se strefit.
Moc vám děkuju
Petra (klientka terapie RUŠ)                                                         14.6.2013

S očekáváními jsem se přihlásila na sobotní RUŠení s Ivankou a výsledky tato má očekávání naplnily, nebo spíš předčily. Menší skupinka několika RUŠáků dovoluje Ivance pomoci tam, kde je potřeba a zároveň samotní účastníci mají možnost natrefit na partnery v čištění, které neznají a tím rozšířit své zkušenosti jako terapeuté i jako klienti a poznat další souputníky žíjící metodou RUŠ. Sdílíme zde vzájemně své postřehy a nalézáme podporu a odpovědi na své dotazy. Ivance tímto děkuji za přípravu velmi příjemného prostoru a atmosféry.
Milí kolegové RUŠáci, velmi vám tuto příležitost ve zdokonalování svého života s RUŠkou doporučuji a těším se na vás u Ivanky!                           Katka (účastnice RUŠ soboty)                                                         27.5.2013

 

Moc děkuji Ivance za uspořádání akce Sobota s metodou RUŠ (18.5.). Bylo to skvělé, vše vzorně vedené a připravené. Ivča nám shrnula nejnovější principy vedení terapie a pak jsme pod jejím vedením pracovali. Je znát, že Ivanka metodu velice dobře ovládá a je zkušený terapeut. Umí poradit a zvolit tu správnou otázku, která vás navede tím správným směrem. Terapie pak snadno a rychle směřuje k cíli, k danému záměru. Rozzářené oči a blažené úsměvy na tvářích všech zúčastněných byly důkazem naprosté spokojenosti všech. Moc ti Ivanko děkuji.

Míla (účastník RUŠ soboty)                                                       24.5.2013

 

Zúčastnila jsem se sobotního dne s RUŠkou u Ivanky. Bylo nás osm skvělých rušáčků. Byl to nádherný a inspirativní den. Atmosféra byla skvělá, uklidňující a přátelská. Vyřešila jsem si další tíživé pocity a opět nalezla cestu z problému, který mě trápil. Poznala jsem nové úžasné lidi a Ivance moc děkuji, že nám toto setkání umožnila.
Je skvělé rušit se navzájem, pod dohledem zkušené terapeutky – učíte se, čistíte se a přitom víte že si kdykoliv můžete požádat o pomoc, když si nevíte rady. A to dodává ohromnou jistotu.
Už se moc těším na další sobotní setkání a na lidičky, které tam potkám.

Moc ti Ivanko děkuji a držím kurzu palce :-)

Lucka (účastník RUŠ soboty)                                                     19.5.2013

 

Terapie s Ivou byla lehká, svižná a na jejím konci s úsměvy a objetím. Iva je velice zkušený terapeut. Zná všechna úskalí takže jimi provádí snadno a rychle. Nové pocity po vyčištění bloků jsou úžasné.
RUŠ je praktický a jednoduchý nástroj a Iva tento nástroj ovládá skvěle. Její práce mi pomohla nejen osobně, ale inspirovala mě i prakticky.
O dobrých službách hovoří vracející se zákazníci, já se určitě vrátím :-).

Libor                                                                             20.2.2013

 

Ruška je úžasná metoda, kterou se člověk po proškolení může zbavovat
svých problémů i sám. Jenže když ho vede někdo tak úžasný jako Ivča,
jde to mnohem rychleji a snáz. Naposledy mi pomohla od letitých
problémů s ekzémem a já si teď užívám znovunabytého pocitu lásky ke
své kůži.
Děkuju moc a přeju spoustu stejně spokojených klientů, jako jsem já.
Iva                                                                                             6.1.2013

 

Je to neuvěřitelné,ale po jednom sezení mi přešla několika týdenní bolest zad .
Navíc po vyčistění základních vztahů jsem v úžasné pohodě a dokázal jsem se poměrně dobře vyrovnat i s následnou smrtí mého otce.
Všem mohu doporučit, je to skvělá,rychlá a účinná metoda na zkvalitnění a zpříjemněni svého života.
S úsměvem a láskou jde všechno lépe.
Ahoj Jirka.                                                                                 3.1.2013

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše doporučení