Akce

Kalendář akcí :

Soboty s metodou RUŠ

Garantovaná čištění s lektorem Honzou Ronešem

Momentálně nemám prostory na pořádání RUŠ sobot,

dám včas vědět, až se to změní :-)

Přeji Vám krásné dny plné sluníčka i vlahého deštíku

 

Soboty s metodou RUŠ 

se konají v Bělehradské ulici 1097/48, v Praze 2 od 9:00 do 18:30 hodin.

Na programu bude shrnutí výuky metody RUŠ, ujasnění si principů vedení terapie a vzájemná terapie RUŠkou ve dvojicích pod dohledem lektora Jana Roneše a terapeutky a asistentky metody RUŠ Ivany Korseskové. Tato akce je určena pouze pro absolventy výukových kurzů RUŠ (alespoň 1.kurz RUŠ). Aby o vás bylo u mě skutečně dobře postaráno, pomáhají nám v péči o účastníky RUŠ soboty ještě dva až tři asistenti. My Vás tu RUŠku prostě naučíme :-).

Co Vám nabízíme:

Po celou dobu budeme všem dvojicím nablízku, s tím, že v případě potřeby poradíme, usměrníme, navedeme, či jinak pomůžeme průvodci v jeho práci. Samozřejmě i čištěný může kdykoliv přerušit čištění a obrátit se na nás, kdyby měl pocit, že je potřeba kolegu usměrnit, nebo si cokoliv ujasnit. Já a asistenti nepovedeme terapii, ale budeme Vám k dispozici po celou dobu vzájemného čištění.

V případě, že se nás na poslední chvíli sejde lichý počet, bude jeden dobrovolník pracovat sám se sebou. Bude to ten, který má problém čistit sám sebe. Jeden z asistentů mu vyčistí program, který mu to způsobuje a dále bude pokračovat sám. My se mu samozřejmě budeme exkluzivně věnovat, aby odešel z RUŠ soboty s tím, že ideálně vyčistí sám sobě jakýkoliv vztah, či problém.

Program:

9:00 zahájení a úvodní kolečko

9:30 – 10:00  zopakování základních principů vedení terapie (ujasnění čištění vztahu a problému), zodpovězení dotazů

10:00 – 13:00 RUŠení ve dvojicích

13:00 – 14:30 přestávka s vegetariánským obědem

14:30 – 17:30 RUŠení ve dvojicích

17:30 – 18:30 závěrečné kolečko

nejpozději v 19:00  – definitivní konec a odchod domů

Cena na osobu: 500,- Kč + 100,- Kč dobrovolný příspěvek na společný oběd a svačinu ( v ceně je čaj, káva,voda, vegetariánský oběd, odpolední svačina a dostatek kapesníků).

Sebou si vezměte desky, taháky a psací potřeby. Papíry budou k dispozici.

Přihlášky posílejte na : ahoj@ivakor.cz, nebo pište SMS či telefonujte na O2: 607 916 848, nebo na T-mobile: 731 072 711.

Počet míst je omezený (maximálně 20 rušáčků), proto neváhejte a přihlaste se :-)

Jak se ke mě dostanete zjistíte na www.ivakor.cz kontakty

Pojedete-li autem, nechte auto na záchytném parkovišti u některé ze stanic metra.

Podle reakcí účastníků a zájmu o dny s metodou RUŠ, vidím, že tato setkání a práce ve dvojicích pod dohledem asistentů mají pro účastníky velký přínos a smysl. Proto mám z akcí skutečně radost a těším se, že i Vás uvítám na některé následující.

Ivana Korsesková